Osoby świadome znaczenia, jakie dla higieny ich jamy ustnej i tym samym dla zdrowia ich zębów mają odpowiednio dobrane szczoteczki, sięgają przede wszystkim po soniczne szczoteczki do zębów.

Każda osoba, która chce zadbać o swój uśmiech i pragnie też, by wszyscy w rodzinie byli w stanie uniknąć nieprzyjemnych zabiegów stomatologicznych związanych z pojawiającymi się ubytkami, powinna rozważyć zakup szczoteczki oferującej dodatkowy mechanizm soniczny w czasie czyszczenia. My rekomendujemy szczoteczkę Alfa Sonic, którą poleca wiele uznanych higienistek stomatologicznych, oraz najbardziej znany higienista – pan Tomasz Benke.

Korzyści ze stosowania szczoteczki sonicznej

Każda szczoteczka soniczna do zębów została przygotowana z myślą o jak najskuteczniejszym szczotkowaniu. Żeby jednak cel ten osiągnąć na zadowalającym poziomie, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych technologii. Wibracje szczoteczki sonicznej są w stanie usuwać znacznie skuteczniej bakterie zalegające na zębach i przy dziąsłach , co stawia tamę próchnicy.

Bardzo ważne jest, by końcówki do szczoteczki sonicznej były wymieniane regularnie, w odstępach czasu wskazanych przez producenta. Zostały one ustalone naukowo, w oparciu o zmierzone zużycie końcówek przy ich prawidłowym wykorzystywaniu, oraz w odniesieniu do degradacji ich funkcjonalności w miarę zużycia. Końcówki szczoteczki Alfa Sonic posiadają specjalny skandynawski szlif.

Alfa Sonic Power Control - Szczoteczka Soniczna

Alfa Sonic Power Control - Szczoteczka Soniczna
Alfa Sonic Power Control - Szczoteczka Soniczna

Dostępność na wyczerpaniu

Wysyłka w 48 godzin

Cena: 329,00 zł 349,99 zł
szt.
 • promocja

Alfa Sonic Power Control Black Edition - Szczoteczka Soniczna

Alfa Sonic Power Control Black Edition - Szczoteczka Soniczna
Alfa Sonic Power Control Black Edition - Szczoteczka Soniczna

Dostępność na wyczerpaniu

Wysyłka w 48 godzin

Cena: 329,00 zł 349,99 zł
szt.
 • promocja
 • nowość

Końcówki do szczoteczki do Alfa Sonic

Końcówki do szczoteczki do Alfa Sonic
Końcówki do szczoteczki do Alfa Sonic

Dostępność średnia ilość

Wysyłka w 48 godzin

Cena: 39,99 zł
szt.

Philips Diamond Clean Szczoteczka Soniczna HX9332/04

Philips Diamond Clean Szczoteczka Soniczna HX9332/04
Philips Diamond Clean Szczoteczka Soniczna HX9332/04

ONICARE Philips Szczoteczka Diamond Clean HX9332/04

Nowości wprowadzone przez Sonicare w najnowszym modelu:

 • 5 trybów czyszczących, w tym 2 zupełnie nowe (White, Polish) i 3 znane z poprzednich modeli (Clean, Refresh, GumCare)  
 • Całkowicie nowe końcówki (pasują również do szczoteczek FlexCare, EasyClean i HealthyWhite!), dzięki specjalnemu kształtowi równocześnie łagodne dla dziąseł i skutecznie usuwające nalot. Dodatkowo, wygięty lekko kształt nowych końcówek pozwala znacznie łatwiej sięgać do tylnych powierzchni zębów. Tak jak ProResults, nowe końcówki występują w 2 rozmiarach: małe dla dzieci i duże dla dorosłych.
 • Jeszcze większa skuteczność: wg. badań klinicznych już po tygodniu użytkowania w widoczny sposób redukuje odbarwienia, a po dwóch tygodniach wyraźnie poprawia stan zdrowia dziąseł
 • Nowa ładowarka pełniąca równocześnie rolę kubka do płukania ust - a przy tym wyglądająca dużo estetyczniej
 • Dodatkowa ładowarka podróżna USB, pozwalająca w podróży załadować szczoteczkę używając np. laptopa

OPIS SZCZOTECZKI:

Philips Sonicare DiamondClean to najnowsza z polecanej przez dentystów i uznawanej za najlepsze szczoteczki soniczne serii szczoteczek Sonicare, zawdzięczających swoją skuteczność zastosowanej technologii sonicznej, wykorzystującej tzw. dynamiczny przepływ płynu (DFA - Dynamic Fluid Action). Według badań klinicznych DiamondClean już po tygodniu regularnego użytkowania pozwala osiągnąć wyraźnie bielsze zęby, a po 2 tygodniach przynosi znaczną poprawę stanu zdrowia dziąseł.

 

Sonicare® spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zębów SONICARE® zastosowano opatentowana technologie DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.


Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare® jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni międzyzębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy poddziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu.


Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badan, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare® za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare® za gwarancje powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.


Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki Sonicare® emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Sonicare® łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minutę) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjną w trudno dostępnych miejscach.

Dodatkowo, szczoteczka została wyposażona w nowy, wydajniejszy litowo-jonowy akumulator, który pozwala przy normalnym użytkowaniu obyć się bez ładowania szczoteczki nawet przez 3 tygodnie - co jest szczególnie przydatne dla osób często podróżujących.

TRYBY DZIAŁANIA

Szczoteczka posiada 5 trybów działania (o różnej sile drgań) i pozwalające na łatwe dostosowanie pracy szczoteczki do różnych celów. Dostępne tryby to:

"Clean" - do zwykłego czyszczenia zębów
"White" - Tryb wybielający, dzięki zwiększonej sile drgań skutecznie usuwający nalot i odbarwienia
"Polish" - Nowy tryb pracy "polerujący" zęby, nadając im piękny połysk.
"GumCare" - specjalny tryb dla osób o wrażliwych lub chorych dziąsłach - pełne czyszczenie zębów połączone z delikatnym masażem linii dziąseł
"Sensitive" - dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach, szczoteczka czyści delikatniej niż w trybie "Clean"

ZOBACZ JAK DZIAŁA: FILM


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Szczoteczka - 1 szt

- Głowice wymienne - 2 szt (1 „mini" + 1 „standard").

- Szklana ładowarka - 1 szt.

- Etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB - 1 szt.

- Higieniczne kapturki ochronne na końcówki - 2 szt.

- kabel USB do ładowarki - 1 szt.

- kabel sieciowy do ładowarki - 1 szt.

Dostępność na wyczerpaniu

Wysyłka w 48 godzin

Cena: 699,99 zł
szt.

Philips Easy Clean + Gratisy HX6511/33

Philips Easy Clean + Gratisy HX6511/33
Philips Easy Clean + Gratisy HX6511/33

Szczoteczki soniczne Sonicare® to najnowsze rozwiązanie w dziedzinie higieny jamy ustnej. Technologia zastosowana w szczoteczkach spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek.

W szczoteczce do zębów SONICARE® zastosowano opatentowaną technologię DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających. Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare® jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni między zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy pod dziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu.

Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare® za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare® za gwarancję powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.


Opis szczoteczki:

 • model wyposażony w technologię z wysokiej półki w przystępnej cenie
 • zaawansowana technologia ultradźwiękowa Sonicare pozwala dbać o higienę jamy ustnej lepiej niż przeciętne szczoteczki lub poprzednicy, czyli Sonicare Essence//CleanCare
 • SmarTimer, dzięki któremu szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut
 • Quadpacer - Zęby podzielone są na cztery strefy. Przednia górna i tylna górna oraz przednia dolna i tylna dolna. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw.interwał, który informuje Cię o powinności przejścia do mycia następnej strefy.
 • po pełnym naładowaniu wystarcza na 41-krotne szczotkowanie po 2 minuty każde, a nawet - wg informacji producenta - może służyć przez 3 tygodnie przy korzystaniu ze szczoteczki dwa razy dziennie
 • System EasyStart - Ułatwia przyzwyczajenie się do EasyClean poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni korzystania.
 • wskaźnik naładowania baterii
 • Właściwości wybielające: W przeciągu dwóch tygodni można zaobserwować poprawę koloru twoich zębów ( o dwa odcienie!)
 • kompatybilna z końcówkami ProResults, DiamondClean, HydroClean oraz Sensitive
 • posiada ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt

Sprawdź jak używać szczoteczki Philips Sonicare Easy Clean


Zawartość zestawu

 • Szczoteczka Philips Sonicare EasyClean oznaczona symbolem HX6530
 • 3 końcówki ProResults
 • Kosmetyczka
 • Ładowarka podróżna
 • Kapturki ochronne na główki końcówek
 • Oryginalne opakowanie produktu
 • 24-miesięczna gwarancja

- Dwuletnia gwarancja od polskiego dystrybutora

- Instrukcja w języku polskim

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

 

Dostępność na wyczerpaniu

Wysyłka w 48 godzin

Cena: 269,00 zł
szt.

Philips Easy Clean Sonicare Szczoteczka Soniczna HX6511/50

Philips Easy Clean Sonicare Szczoteczka Soniczna HX6511/50
Philips Easy Clean Sonicare Szczoteczka Soniczna HX6511/50

Szczoteczki soniczne Sonicare® to najnowsze rozwiązanie w dziedzinie higieny jamy ustnej. Technologia zastosowana w szczoteczkach spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek.

W szczoteczce do zębów SONICARE® zastosowano opatentowaną technologię DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających. Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare® jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni między zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy pod dziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu.

Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare® za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare® za gwarancję powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.


Opis szczoteczki:

 • model wyposażony w technologię z wysokiej półki w przystępnej cenie
 • zaawansowana technologia ultradźwiękowa Sonicare pozwala dbać o higienę jamy ustnej lepiej niż przeciętne szczoteczki lub poprzednicy, czyli Sonicare Essence//CleanCare
 • SmarTimer, dzięki któremu szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut
 • Quadpacer - Zęby podzielone są na cztery strefy. Przednia górna i tylna górna oraz przednia dolna i tylna dolna. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw.interwał, który informuje Cię o powinności przejścia do mycia następnej strefy.
 • po pełnym naładowaniu wystarcza na 41-krotne szczotkowanie po 2 minuty każde, a nawet - wg informacji producenta - może służyć przez 3 tygodnie przy korzystaniu ze sczoteczki dwa razy dziennie
 • System EasyStart - Ułatwia przyzwyczajenie się do FlexCare poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni korzystania.
 • wskaźnik naładowania baterii
 • Właściwości wybielające: W przeciągu dwóch tygodni można zaobserwować poprawę koloru twoich zębów ( o dwa odcienie!)
 • kompatybilna z końcówkami ProResults, DiamondClean, HydroClean oraz Sensitive
 • posiada ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt

ZOBACZ JAK UŻYWAĆ SZCZOTECZKI PHILIPS - FILM


Zawartość zestawu

- Szczoteczka Philips Sonicare EasyClean oznaczona symbolem HX6530

- 1 końcówka ProResults Standard

- Ładowarka podróżna

- Kapturek ochronny na główkę końcówki

- Oryginalne opakowanie produktu

- 24-miesięczna gwarancja

Dostępność na wyczerpaniu

Wysyłka w 48 godzin

Cena: 269,00 zł
szt.

Philips FlexCare dwupak.Szczoteczka Sonicare HX6932/36

Philips FlexCare dwupak.Szczoteczka Sonicare HX6932/36
Philips FlexCare dwupak.Szczoteczka Sonicare HX6932/36

Philips Sonicare FlexCare dwupak !

Nie zapomnij dokupić profesjonalnej pasty do zębów - sprawdź nasze promocje

Innowacyjna technologia zapewnia lepsze rezultaty. Oto gwarancja poprawy zdrowia jamy ustnej — szczoteczka elektryczna Sonicare FlexCare firmy Philips dopasowująca się do potrzeb jamy ustnej użytkownika.

 

 

Trzy różne tryby szczoteczki dzięki którym czyszczenie staję się bardziej efektywne

Wspomniane tryby obejmują: tryb czyszczenia, który zapewnia doskonałe czyszczenie w 2 minuty, tryb wybielania, który umożliwia usuwanie przebarwień, oraz tryb masażu, który stymuluje dziąsła.

Pomoc do dobrej kondycji Twoich dziąseł już po 2 tygodniach

 

Elektryczna szczoteczka Philips Sonicare zapewnia optymalne czyszczenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł oraz poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie, usuwając znacznie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.


Używając szczoteczki Philips Sonicare pomagasz wybielić swoje zęby

Najlepsze efekty wybielania zębów gwarantowane przez szczoteczkę Philips Sonicare: ta szczoteczka pomaga zmniejszać lub nawet całkowicie usuwać przebarwienia na zębach, aby uśmiech był bardziej promienny.Siedmiokrotnie większa skuteczność przy usuwaniu płytki nazębnej

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.

Stworzona, aby docierać dalej i głębiej

Główka szczoteczki sonicznej Philips Sonicare jest wyposażona w bardzo długie włosie o dużej gęstości, które umożliwia usuwanie płytki nazębnej ukrytej pomiędzy zębami i w innych trudno dostępnych miejscach.

Oswój się ze szczoteczką Sonicare dzięki systemowy EasyStart

Delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare

Idealne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Zmień stronę czyszczenia co 30 sec. Quadpacer

Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona.

Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.

 W skład zestawu wchodzi:

 • szczoteczka FlexCare - 2 szt.
 • końcówka Philips Sonicare InterCare — standardowa - 2szt.
 • ładowarka - 1 szt.
 • sztywne etui podróżne - 1szt.
 • Stacja dezynfekująca UV - 1szt.
 • higieniczny kapturek ochronny - 2szt.
 • instrukcja w języku polskim

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją.

 

 

Dostępność brak towaru

Cena: 559,00 zł

PHILIPS Sonicare FlexCare+( 2 szczoteczki soniczne 5 trybów, 3 główki szczoteczki, stacja dezynfekująca UV )

PHILIPS Sonicare FlexCare+( 2 szczoteczki soniczne 5 trybów, 3 główki szczoteczki, stacja dezynfekująca UV )
PHILIPS Sonicare FlexCare+( 2 szczoteczki soniczne 5 trybów, 3 główki szczoteczki, stacja dezynfekująca UV )

Philips Sonicare FlexCare+

Zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla innych szczoteczek. Posiada unikalny mikroprocesor wytwarzający falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz, dzięki któremu porusza się około 500 razy szybciej niż szczoteczka manualna. Ogromna skuteczność w oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, kieszeni dziąsłowych oraz okolicy poddziąsłowej, a także innych miejsc trudno dostępnych podczas używania aparatów ortodontycznych. Usuwa także przebarwienia nazębne.

Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki Sonicare emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie i powoduje w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę redukują bakterie odpowiedzialne za próchnice nawet z odległości 4mm od końca włosia szczoteczki.

Szczoteczek Philips Sonicare można bezpiecznie używać na aparatach ortodontycznych, wypełnieniach, koronach i lakierze oraz przy odsłoniętych szyjkach zębowych.

 

Dostępność brak towaru

Cena: 719,99 zł

SPRZEDAŻ HURTOWA
PAST I AKCESORIÓW

Zapraszamy Gabinety Stomatologiczne
i odbiorców regionalnych
Co tydzień nowa PROMOCJA !!!

Złóż zapytanie na: superpasty@superpasty.pl
lub zadzwoń: tel.: 502 282 418 lub  500 707 005

Płatność
Wysyłka

Promocje
Supersmile Green Apple 119 g
Supersmile Green Apple 119 g
79,75 zł 36,99 zł
szt.
Supersmile Mandarin Mint 119 g
Supersmile Mandarin Mint 119 g
79,75 zł 36,99 zł
szt.
Supersmile Cinamon 119 g
Supersmile Cinamon 119 g
79,75 zł 36,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl