Osoby świadome znaczenia, jakie dla higieny ich jamy ustnej i tym samym dla zdrowia ich zębów mają odpowiednio dobrane szczoteczki, sięgają przede wszystkim po soniczne szczoteczki do zębów.

Każda osoba, która chce zadbać o swój uśmiech i pragnie też, by wszyscy w rodzinie byli w stanie uniknąć nieprzyjemnych zabiegów stomatologicznych związanych z pojawiającymi się ubytkami, powinna rozważyć zakup szczoteczki oferującej dodatkowy mechanizm soniczny w czasie czyszczenia. My rekomendujemy szczoteczkę Alfa Sonic, którą poleca wiele uznanych higienistek stomatologicznych, oraz najbardziej znany higienista – pan Tomasz Benke.

Korzyści ze stosowania szczoteczki sonicznej

Każda szczoteczka soniczna do zębów została przygotowana z myślą o jak najskuteczniejszym szczotkowaniu. Żeby jednak cel ten osiągnąć na zadowalającym poziomie, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych technologii. Wibracje szczoteczki sonicznej są w stanie usuwać znacznie skuteczniej bakterie zalegające na zębach i przy dziąsłach , co stawia tamę próchnicy.

Bardzo ważne jest, by końcówki do szczoteczki sonicznej były wymieniane regularnie, w odstępach czasu wskazanych przez producenta. Zostały one ustalone naukowo, w oparciu o zmierzone zużycie końcówek przy ich prawidłowym wykorzystywaniu, oraz w odniesieniu do degradacji ich funkcjonalności w miarę zużycia. Końcówki szczoteczki Alfa Sonic posiadają specjalny skandynawski szlif.

Alfa Sonic Power Control - Szczoteczka Soniczna Alfa Sonic Power Control - Szczoteczka Soniczna Alfa Sonic Power Control - Szczoteczka Soniczna
Producent: ATOS
Cena: 329,00 zł 349,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • nowość

SPRZEDAŻ HURTOWA
PAST I AKCESORIÓW

Zapraszamy Gabinety Stomatologiczne
i odbiorców regionalnych
Co tydzień nowa PROMOCJA !!!

Złóż zapytanie na: superpasty@superpasty.pl
lub zadzwoń: tel.: 502 282 418 lub  500 707 005

Płatność
Wysyłka

Promocje
Supersmile Green Apple 119 g
Supersmile Green Apple 119 g
79,75 zł 36,99 zł
szt.
Supersmile Mandarin Mint 119 g
Supersmile Mandarin Mint 119 g
79,75 zł 36,99 zł
szt.
Supersmile Cinamon 119 g
Supersmile Cinamon 119 g
79,75 zł 36,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl