Czerwony Email Diamant

Wybiela zęby w kilka minut

Piękne, białe, lśniące i zdrowe zęby są bowiem marzeniem każdego z nas. Zazdrościmy eleganckiego i profesjonalnego uśmiechu aktorom, modelkom, stewardessom i prezenterom telewizyjnym. Co jednak leży u podstaw tego fenomenu? Już kilkadziesiąt lat temu, na rynku amerykańskim oraz na rynkach Europy Zachodniej zaczęły pojawiać się wybielające pasty do zębów.

Najpiękniejsze kobiety korzystały z walorów past tworzonych przez aptekarzy, a później kolejnych, wytwarzanych już na większą skalę. Wysiłki najbardziej świadomych producentów szły w kierunku stworzenia produktu o jak najmniejszym współczynniku ścieralności, a jednocześnie o jak największych możliwościach wybielania. Chodziło o to, aby wraz z nalotem nazębnym nie ścierać również szkliwa. Nie było to zadanie proste, dlatego istnieje na rynku tylko kilka past wybielających, które są naprawdę skuteczne i cieszą się dobrą renomą.

Nie należą one niestety do najtańszych, a wręcz przeciwnie są to pasty najdroższe. Rzadko się o nich słyszy, gdyż nie są szeroko reklamowane, a wiedza o nich trafia do nas często „pocztą pantoflową”.

Wybielające działanie

Ich wybielające działanie decyduje o tym, że mają jednak dużą grupę zwolenników. Należą do nich m.in. najlepsi stomatolodzy, a także wymienieni na początku aktorzy, prezenterzy, modelki, piosenkarki, tancerki, piłkarze itp. Liderami zostali Francuzi tworząc bardzo dawno temu chyba pierwszą wybielającą pastę do zębów na świecie.
Jest dostępna i w naszym kraju Email Diamant, pasta oparta początkowo na bazie komponentów absolutnie naturalnych. W ostatnich latach skład pasty został wzbogacony o działający remineralizująco i przeciwpróchniczo fluor.

Ciekawostką jest fakt, że pasta Email Diamant jest czerwona i nadaje dziąsłom żywy kolor, co z kolei jest świetnym kontrastem dla białych zębów. Używa jej wiele polskich aktorek i modelek. Nazywana jest też pastą trickową, lub filmową. Grunt, że bezpiecznie wybiela zęby w kilka minut ! Ciekawostką jest fakt, że pierwsza telewizyjna reklama tej pasty (we Francji) , była oczywiście niekolorowa i trwała prawie 3,5 minuty. Pasta „wystąpiła” też w kilku filmach, m.in. „Goście, goście” z kapitalnymi rolami Jeana Reno i Christiana Claviera. Na dzień dzisiejszy, pasta Email Diamant jest dostępna również w kolorze czarnym – ostatnio też modnym. Może zatem warto mieć i czerwoną i czarną ?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl