Promocje
Alfa Sonic Power Control/ Szczoteczka Soniczna Biała.
Alfa Sonic Power Control/ Szczoteczka Soniczna Biała.

349,99 zł

Cena regularna: 399,99 zł

szt.
Produkt dnia

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pasty do zębów dla dzieci

Wybór odpowiedniej pasty do zębów dla dzieci to nie tylko ułatwienie codziennego mycia zębów malucha, ale przede wszystkim stworzenie zwyczaju, który do końca życia będzie pozwalał coraz większemu maluchowi, a potem w pełni dorosłej osobie na cieszenie się zdrowym uśmiechem. Skuteczna, naturalna pasta do zębów chroni zęby mleczne i przygotowuje miejsce dla zdrowych zębów stałych. Odpowiedzialny rodzic musi pamiętać, że próchnica to choroba zakaźna i jeśli zostanie zignorowana, rozprzestrzeni się. Próchnica zębów mlecznych to jedna z głównych przyczyn nieprawidłowego rozwoju szczęki dzieci.

Pasta idealna dla dziecka

Nasz sklep internetowy stawia na sprawdzone produkty, takie jak m.in. pasta Splat Juicy oraz pasta Splat Kids. Naturalne składniki, dobrane w sposób naukowy i poparte badaniami klinicznymi, dają gwarancję skuteczności i co bardzo ważne, nie wywołają żadnych negatywnych efektów ubocznych u dziecka. Aktywne składniki past są w stanie wspierać naturalną remineralizację uszkodzonego szkliwa i hamują osiadanie miękkiego nalotu na zębach. Pozostający w ustach posmak pasty na pewno nie będzie powodował marudzenia u dziecka.

Jeśli dziecko ma różnego rodzaju problemy w jamie ustnej, np. afty, pleśniawki, zaczerwienienia, otarcia – warto po konsultacji z lekarzem użyć bardzo łagodnej płukanki ziołowej Alfa Implant.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl