Zalety sonicznego czyszczenia

Soniczne czyszczenie i jego zalety

W przeciwieństwie do zwykłych elektrycznych szczoteczek do zębówszczoteczki soniczne może wibrować i pulsować z dużą prędkością (ponad 48 000 drgań szczoteczki na minutę). Ta niewiarygodna prędkość generuje dynamiczne fale ciśnienia w pobliżu końców włosia szczoteczki sonicznej, w wyniku czego powstają bąbelki, które usuwają zanieczyszczenia i zarazki z powierzchni zęba. W rezultacie szczoteczka soniczna może czyścić zęby, nawet jeśli włosie w ogóle ich nie dotyka. Może działać skutecznie nawet w odległości do 3 milimetrów od powierzchni zębów. Oznacza to, że szczoteczka soniczna rozbija płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach, szczególnie między zębami, a także poniżej linii dziąseł.

Polska szczoteczka soniczna

Działanie sonicznej szczoteczki do zębów nie tylko rozkłada płytkę nazębną, ale także usuwa szkodliwe toksyny. Przeprowadzono niejeden test z użyciem próbek szkliwa zębów, który wykazał duże zalety szczoteczek sonicznych.

Jaką szczoteczkę wybrać?

Na rynku znajdziemy wiele szczoteczek wykorzystujących najnowsze technologie. Jeśli chodzi o to, jak wypada Alfa Sonic w porównaniu z podobną szczoteczką soniczną lidera rynku, to ten pierwszy model ma więcej zalet użytkowych za znacznie mniejszą cenę.

Tania szczoteczka soniczna

Przewagi szczoteczki Sonicznej Alfa Sonic

Przede wszystkim mamy tutaj rewelacyjne końcówki, a także mocniejszą baterię. Cztery końcówki sprawiają, że jedna szczoteczka może służyć wszystkim domownikom w standardowej rodzinie (2+2). Kolejną zaletą jest pięć trybów pracy. Ważna jest też bardzo atrakcyjna cena szczoteczek Alfa Sonic. Programy pracy różnią się od siebie nie tylko ilością ruchów sonicznych, ale też rodzajem tych ruchów. Tym samym szczoteczka może czyścić zęby, polerować je czy nawet w przypadku użycia odpowiedniej pasty - wybielać. Ostatni program pozwala na dowolne ustawienie prędkości szczoteczki. Sama wibracja może odbywać się w zakresie od 40 000 do aż 96 000 ruchów na minutę, dzięki czemu jesteśmy w stanie całkowicie spersonalizować działanie szczoteczki i dostosować tryb mycia i czyszczenia zębów do naszych indywidualnych potrzeb.

Alfa Sonic lepsza jak szczoteczka soniczna Philips

Włosie na końcówkach jest specjalnie cieniowane i posiada tzw. skandynawski szlif. Pozwala to na dotarcie do nawet najbardziej niedostępnych przestrzeni między zębami, czyli szczoteczka zyskuje działanie nitkujące. Jednocześnie odpowiednia konstrukcja włosia pozwala na wykonywanie masażu dziąseł. Mocna bateria najnowszej generacji pozwala na używanie szczoteczki nawet przez osiem tygodni. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy w podróży, częste ładowanie nie będzie już twoim zmartwieniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl